František Tavík Šimon
Muži z Indie
Id: 324602
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 37 x 30 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 868x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 600 Kč