František Tavík Šimon
Na procházce
Id: 270105
litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, stav viz foto,po
zobrazeno: 9648x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 56