František Tavík Šimon
Na Seině
Id: 533205
olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 35,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 6051x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 500 Kč
2024,12-1,02,20,53,00
minimální příhoz 500 Kč