František Tavík Šimon
Nad jezem
Id: 1782
lept/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3346x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč