František Tavík Šimon
Okno Notre-Dame
Id: 181602
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
zobrazeno: 1846x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč