František Tavík Šimon
Orientální dívka
Id: 10701
olej/plátno/karton, rozměr 44,5 x 23,5 cm, značeno vlevo dole monogramem FŠ, na zadní straně modrou pastelkou 99, bílou křídou 285, stylově adjustováno, původní stav, jde o prvotřídní dílo doby raného art deco, evokující v apartním provedení dobovou zálibu v exotismu, koloristické finesy ukazují na autorovo mistrovství, jak je psáno v přiloženém posudku PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 5488x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
41 000 Kč