František Tavík Šimon
Ovocnářský krámek v Pařiži
Id: 346602
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3099x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 600 Kč