František Tavík Šimon
Paříž v dešti
Id: 210215
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 2536x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 110 Kč