František Tavík Šimon
Pařížský boulevard
Id: 439804
barevný lept/papír, rozměr listu 44 x 54 cm, značeno a datováno v tisku na pravé straně, vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1970x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč