František Tavík Šimon
Pařížský prodavač květin
Id: 446802
barevná litografie/papír, viditelný rozměr 42 x 43 cm, značeno ve spodní části v tisku a vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, vlevo dole slepotiskové razítko
zobrazeno: 1291x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 500 Kč