František Tavík Šimon
Pařížský trh
Id: 66001
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, značeno i vlevo dole, lokálně poškozeno kapalinou, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2742x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč