František Tavík Šimon
Place Maubert
Id: 181604
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
zobrazeno: 2050x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč