František Tavík Šimon
Pobřeží
Id: 270205
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po
zobrazeno: 1286x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč