František Tavík Šimon
Podzimní alej
Id: 525801
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 30 cm, značeno na pravé straně v tisku, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole autorské razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno, v soupisu díla A. Nováka uvedeno pod č. 593
zobrazeno: 644x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč