Čas na serveru 16:28:48

František Tavík Šimon
Podzimní alej

Id: 525801

Podzimní alej

  •  / Podzimní alej / František Tavík Šimon

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 30 cm, značeno na pravé straně v tisku, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole autorské razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno, v soupisu díla A. Nováka uvedeno pod č. 593

zobrazeno: 615x

Vyvolávací cena:

13 000