František Tavík Šimon
Pohled na Karlštejn
Id: 537801
olej/plátno, rozměr 95 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 670x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
2024,12-1,02,21,06,00
( 2.12.2024, 21:06:00 )
minimální příhoz 1 000 Kč
9.11.2024 | 23:21 | 25 000 Kč |