František Tavík Šimon
Povaleči u Seiny
Id: 327602
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 31 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2032x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 100 Kč