František Tavík Šimon
Praha
Id: 260
lept/akvatinta, č. 67, rozměr ve výřezu 16 x 14 cm, signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, vše v původním stavu
zobrazeno: 2785x
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 000 Kč