František Tavík Šimon
Prameny: Z hor
Id: 462102
lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 17 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu A. Nováka pod č. 280, náklad 60 tisků
zobrazeno: 3333x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč