František Tavík Šimon
Přání
Id: 15703
vlastnoručně psané přání k sňatku, velikost listu 25 x 19 cm, signováno, datováno, na papíře drobné hnědé tečky, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2246x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
21.1.2016, 22:27:00
21.1.2016 | 20:42 | 1 200 Kč |