František Tavík Šimon
Pražský hrad
Id: 50006
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 28, papír poškozen hnědými tečkami, v horní části protržení, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1911x
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 223 Kč