František Tavík Šimon
Pražský hrad v zimě
Id: 89403
litografie/papír, velikost tisku 32 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, pod obrazem jména dárců, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2778x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč