František Tavík Šimon
Před obchůdkem
Id: 165528
barevná litografie/papír, rozměr tisku 26,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4810x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč