František Tavík Šimon
Před radnicí
Id: 210204
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 39,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po
zobrazeno: 1180x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč