František Tavík Šimon
Příjezd prezidenta T. G. Masaryka
Id: 8207
litografie/papír, velikost tisku 22,7 x 20,4 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav
zobrazeno: 2192x
Vyvolávací cena:
300 Kč
800 Kč