František Tavík Šimon
Rozkvetlý kaštan
Id: 82303
litografie/papír, velikost tisku 13 x 14 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1552x
Vyvolávací cena:
300 Kč
3 900 Kč