František Tavík Šimon
Rybáři
Id: 512501
olej/karton, rozměr 31,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1510x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
38 000 Kč