Čas na serveru 06:10:43

František Tavík Šimon
Rybáři

Id: 512501

Rybáři

  •  / Rybáři / František Tavík Šimon

olej/karton, rozměr 31,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1490x

Vyvolávací cena:

38 000