František Tavík Šimon
Rybáři v Bretani
Id: 284003
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 36,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2682x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč