František Tavík Šimon
Rybáři v Concarneau
Id: 197403
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 39 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 35, uprostřed dole značeno v tisku, značený papír, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lokálně drobně poškozen, pravděpodobně již z výroby, v soupisu A. Nováka uveden pod č. 192. vydáno v nákladu 200 ks
zobrazeno: 1531x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč