František Tavík Šimon
Sníh v Amsterdamu
Id: 1449
barevná akvatinta/papír, č. 53, rozměr ve výřezu 25 x 25, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno, galerijní štítky na zadní straně, původní stav
zobrazeno: 2337x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
8 400 Kč