František Tavík Šimon
Stromořadí u vody
Id: 334202
olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 9215x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 001 Kč
Příhozy: 69