František Tavík Šimon
Trh s melouny v Benátkách
Id: 1892
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 53 cm, značeno v desce vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, lehce zvlněný papír, původní stav
zobrazeno: 1918x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč