František Tavík Šimon
Trh v Nice
Id: 115912
litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 2029x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 600 Kč