František Tavík Šimon
U Národního divadla
Id: 1542
litografie/papír, č. 28, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2845x
Vyvolávací cena:
3 600 Kč
17 500 Kč