František Tavík Šimon
Vente - Achat
Id: 86012
barevná litografie/papír, velikost tisku 35 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 49, značka papíru, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 1866x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 700 Kč