František Tavík Šimon
Vory na Vltavě
Id: 117609
suchá jehla/papír, velikost tisku 25,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, volné v rámu, původní stav
zobrazeno: 2234x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 300 Kč