František Tavík Šimon
Vory pod Karlovým mostem
Id: 455
lept, rozměr ve výřezu 21 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 1908, autorské razítko vlevo dole, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 2118x
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 900 Kč