František Tavík Šimon
Z Ceylonu
Id: 358701
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 925x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
14 400 Kč