František Tavík Šimon
Z Paříže
Id: 207701
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2153x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 200 Kč