František Tavík Šimon
Z Paříže
Id: 271403
kolorovaná akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3753x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč