František Tavík Šimon
Zasněžená Praha
Id: 250822
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 5510x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 100 Kč