František Tavík Šimon
Zima ve Francii
Id: 194704
barevný lept/papír rozměr ve výřezu 31 x 32 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1372x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 400 Kč