František Tichý
Anděl
Id: 358504
lept/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 22 cm, značeno, datováno a číslováno 1/3, včetně věnování ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vzhledem k počtu výtisků se jedná o velmi vzácný kus
zobrazeno: 1749x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 700 Kč