František Tichý
Artista
Id: 302006
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 32 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 4263x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
47 000 Kč