František Tichý
Autoportrét věnovaný Kamilu Lhotákovi
Id: 500609
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 37 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 108, str. 92
zobrazeno: 1501x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
23 001 Kč