Čas na serveru 12:44:30

František Tichý
Autoportrét věnovaný Kamilu Lhotákovi

Id: 500609

  •  / Autoportrét věnovaný Kamilu Lhotákovi / František  Tichý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 37 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 108, str. 92

zobrazeno: 1501x

Vyvolávací cena:

23 001