František Tichý
Bájné zvíře
Id: 152609
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 36 cm, signováno uprostřed dole, datováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně přípis pravosti PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 2186x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
32 500 Kč