František Tichý
Bílá černoška
Id: 152302
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, signováno vlevo dole a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4434x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 500 Kč