František Tichý
Břichomluvec
Id: 86027
litografie, velikost tisku 43,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, vpravo dole věnování, jedna z Tichého nejvýznamnějších prací, paspartováno, volně loženo, vše v původním stavu, PO
zobrazeno: 4052x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 63