František Tichý
Černý Arlecchino
Id: 503901
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2810x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 001 Kč