Čas na serveru 12:29:30

František Tichý
Černý Arlecchino

Id: 503901

Černý Arlecchino

  •  / Černý Arlecchino / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2810x

Vyvolávací cena:

21 001