František Tichý
Cirkusový motiv
Id: 273909
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno a datováno s věnováním vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 5603x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
77 500 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 92