František Tichý
Commedia dell´arte
Id: 120901
suchá jehla/papír, rozměr tisku 29,8 x 39 cm, signováno a datováno uprostřed dole, značený papír, list v minulosti lehce pomačkán, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 2899x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč